آرشیو
اگر مایل به خرید فرش 1200 شانه هستید طرح طاق بستان یکی از طرح های زیبا در زمینه فرش کلاسیک می باشد. این طرح جدید و به روز با ورود به بازار فرش ایران بسیار محبوب شده و استقبال زیادی از آن شد. از آنجایی که از گذشته تا کنون فرش های دستباف دارای قیمت بالایی بودند افراد پس از تولید فرش های ماشینی آن را جایگزین کرده و در دکوراسیون خانه خود از آن استفاده کردند. امروزه فرش 1200 شانه طرح طاق بستان گل برجسته از لحاظ زیبایی و ظاهر دستباف گونه خود تشابه بسیار زیادی با فرش دستباف دارد. در ادامه از ویژگی های این طرح برای شما توضیح داده و شما را با این طرح منحصر به فرد آشنا خواهیم کرد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

فرش 1200 شانه طرح طاق بستان

این فرش زیبا با طراحی خاص خود در تغییر سبک دکوراسیون شما نقش بسیار مهمی را دارد. زیرا ترنج موجود در مرکز فرش پوشیده شده از طرح های ختایی و اسلیمی می باشد. همچنین متن فرش با لچک های موجود در زمینه فرش هماهنگی بسیاری داشته و همین باعث شده تا به سبک کلاسیک نزدیک تر باشد. 
رنگ زمینه نقره ای در طرح طاق بستان فرش 1200 شانه باعث شده تا این فرش در دکوراسیون های مدرن نیز جلوه خود را حفظ کند. زیرا رنگ های طیف خاکستری رنگ اصلی در فرش های فانتزی و مدرن می باشد. به همین دلیل در استفاده از دکوراسیون های تلفیقی مدرن و کلاسیک، دستتان برای انتخاب طرح طاق بستان 1200 شانه باز می باشد.
این فرش زیبا به دلیل فروش بالا در ابعاد استاندارد در حال بافت و عرضه شدن به فروشگاه های سطح شهر می باشد. این ابعاد شامل فرش 12 متری، فرش 9 متری و فرش 6 متری می باشد. اگر به دنبال فرش هایی با سایز غیر استاندارد می باشید. به راحتی می توانید ثبت سفارش خود را در کارخانه فرش مورد نظرتان ثبت کرده و آن را در کم ترین زمان تحویل بگیرید.
از آنجایی که امروزه قیمت فرش های ماشینی نیز بالا رفته و فرش در دسته محصولات گران قیمت محسوب می شود. افراد به دنبال فرش با کیفیت و با دوام می باشند. که طول عمر زیادی کرده و بتوانند مدت زمان زیادی از آن استفاده کنند. به همین دلیل الیاف موجود در فرش اهمیت زیادی را داشته و صنعت فرش ایران به دنبال بهترین الیاف برای تولید فرش ماشینی می باشد. اما مرغوب ترین الیاف موجود که در فرش 1200 شانه با تراکم 3600 طرح طاق بستان زمینه نقره ای به کار رفته الیاف صد در صد اکریلیک هیت ست شده می باشد. این الیاف در برابر رفت و آمد، آلودگی، شستشو، تابش نور خورشید و حرارت و... مناسب می باشد. همچنین این الیاف ضد حساسیت بوده و هیچ گونه پرزدهی در منزل شما صورت نمی گیرد. زیرا عملیات هیت ست کردن الیاف، نا خالصی های اکریلیک را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان

برای خرید فرش 1200 شانه طرح طاق بستان آسان ترین راه مراجعه شما به سایت معتبر قالی کاشان می باشد. در این فروشگاه اینترنتی فرش های ماشینی به قیمت درب کارخانه برای شما مشتریان گرامی محاسبه می شود. همچنین به منظور رفاه خریداران گرامی ارسال محصولات به صورت رایگان به سراسر نقاط ایران می باشد.

برچسب ها : فرش کاشان-قالی کاشان-فرش زیبا-فرش 1200 شانه-فرش گل برجسته-فرش ارزان-فرش باکیفیت
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 7147
تعداد نوشته ها : 72
تعداد نظرات : 0
Rss