آرشیو

یکی از محصولات پرفروش در دسته فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 می باشند. این فرش یکی از زیباترین محصولات بافته شده در صنعت فرش ماشینی در ایران می باشد. فرش های 1200 شانه با تنوع در طرح و نقش و همچنین رنگ های زمینه ی چشمگیر محصولی منحصر به فرد را به نمایش می گذارد. در ادامه مقاله به بررسی ویژگی های فرش 1200 شانه پرداخته و به شما کمک می کنیم تا خرید خود را با رضایت تمام انجام دهید. با ما همراه باشید.

فرش 1200 شانه

همان طور که ذکر شد زیبایی ظاهری فرش های 1200 شانه بسیار بالاست. اما در فرش ماشینی در کنار ظاهر فرش، مسائل تخصصی هم چون کیفیت فرش نیز بسیار مهم می باشد. فرش های 1200 شانه از الیاف اکریلیک بافته می شود که قابلیت ضدحساسیت داشته و مانع از پرزدهی در محیط خانه می شود. و این محصول برای افرادی که آلرژی دارند بسیار گزینه مناسبی می باشد. در کنار آن اکریلیک یکی از مرغوب ترین الیاف در برابر حرارت، تابش مستقیم نور خورشید و همچنین دوام در برابر رفت و آمد بالا می باشد.

این فرش زیبا در دو دسته 8 رنگ و 10 رنگ طبقه بندی می شود. اگر مایل به خرید یک پوشش برای مکان های مجلل خود هستید فرش 1200 شانه را در اولویت خرید خود بگذارید. چرا که این محصول در بین تمام فرش ها با شانه و تراکم بالا قیمت مناسب تری داشته و ظاهر فرش به دلیل تراکم بالا و ریز بافت بودن الیاف به اصطلاح دستباف گونه می باشد. پس جایگزین مناسبی برای فرش های دستباف با قیمت های بسیار بالا دارد. همان طور که می دانید با افزایش شانه و تراکم که دو ویژگی و اصل مهم در فرش ماشینی می باشند قیمت قیمت فرش متفاوت می باشد. شانه و تراکم به معنای تعداد گره ها در طول و عرض فرش می باشد. به تعداد گره ها در عرض فرش شانه و به تعداد گره ها در طول فرش تراکم گفته می شود. به همین دلیل بعد از فرش های 700شانه و 1000 شانه، فرش های 1200 شانه دارای قیمت بالاتری می باشند. و محصولات ریز بافت تر شامل فرش های 1500 شانه و 1600 شانه می شوند.

از طرح های اصیل بر روی فرش 1200 شانه می توان به طرح خشتی، طرح افشان، طرح حوض نقره و بسیاری از طرح های دیگر اشاره کرد. که قدمت بالایی داشته و به دلیل فروش بالا بر روی فرش 1200 شانه بافته شده است.

همچنین رنگ های کرم، سرمه ای، فیلی و گردویی از پر طرفدارترین و محبوب ترین زمینه های فرش ماشینی می باشد. شاید به این نکته فکر کنید که با افزایش شانه و تراکم و کاهش ارتفاع نخ خاب، کیفیت فرش تغییر کرده و نازک می شود. و به همین دلیل دوام خود را از دست می دهد. اما این مسئله صحیح نبوده و تمام فرش های ماشینی کاشان کیفیت های لازم را حفظ کرده و اگر شما به صورت اصولی از فرش منزلتان نگهداری کنید می توانید تا سال های سال از آن استفاده کنید.

فرش کاشان

در ابتدای مقاله به محبوب بودن فرش های 1200 شانه اشاره کردیم. اگر مایل به انتخاب و دیدن فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 ئر انواع طرح و رنگ های گوناگون می باشید به شما پیشنهاد می کنم با مراجعه به سایت قالی کاشان محصول باکیفیت با ضمانت 5 ساله را خریداری کرده و از خرد خود نهایت رضایتمندی را داشته باشید. ارسال محصولات قالی کاشان به سراسر ایران رایگان می باشد.


برچسب ها : فرش 1200 شانه-فرش کاشان-قالی کاشان-فرش 1500 شانه-فرش 700 شانه-فرش ماشینی-فرش باکیفیت-فرش ارزان
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 7136
تعداد نوشته ها : 72
تعداد نظرات : 0
Rss