آرشیو

فرش یکی از جنبه های مهم در هر خانه محسوب می شود که باعث گرما و حس صمیمیت در منزل می شود. امروزه فرش های متفاوتی در انواع شانه و تراکم بافته می شود. همچنین تنوع در طرح و نقش فرش ها بسیار بالا می باشد. در این مقاله شما را با ویژگی های فرش 1500 شانه آشنا خواهیم کرد.

ویژگی فرش های 1500 شانه

فرش های 1500 شانه ارز الیاف صد در صد اکریلیک بافته می شود که باعث شده کیفیت و دوام فرش افزایش پیدا کند. تراکم در فرش های 1500 شانه، 4500 بوده و به همین دلیل الیاف فرش فشرده در کنار یک دیگر قرار گرفته و مانع از ورود آلودگی به سطح فرش می شود. از دیگر ویژگی های فرش 1500 شانه می توان به اصالت و شکوه آن اشاره کرد که بسیار در مکان های مجلل خودنمایی می کند. امروزه با افزایش شانه و تراکم در فرش ها باعث ظاهر دستباف گونه در فرش شده و جلوه بی نظیری را به دکوراسیون منزل شما خواهد بخشید.

فرش های 1500 شانه به صورت الیاف اکریلیک هیت ست شده نیز بافته می شود که فرش 1500 شانه گل برجسته نام دارد. این برجستگی باعث فرورفتگی هایی در سطح فرش شده و باعث نازک تر شده فرش و آلودگی در این فرورفتگی ها تجمع گردد.

هرچه شانه و تراکم در فرش های ماشینی افزایش پیدا کند قیمت فرش نیز بالا می رود. قیمت فرش 1500 شانه نسبت به سایز فرش ها قیمت بالایی دارد. نازک بودن این فرش و وزن سبک آن باعث شده فرش جنبه تزئینی به خود گرفته و مناسب برای مکان های پر رفت و آمد نباشد چرا که به سرعت از بین می رود.

این فرش ها در انواع سایز های گوناگون بسته به درخواست مشتری تولید می شود. به این نکته توجه داشته باشید درخواست بافت فرش هایی با متراژ غیر استاندارد به صورت جفتی تحویل مشتری داده می شود.

لازم به ذکر است در صورت خرید فرش 1500 شانه، از قرار دادن وسایل سنگین از جمله مبل، میز غذاخوری، کمد و ... بر روی فرش خودداری کنید چرا که به دلیل نازک بودن الیاف، به صورت از بین می رود.

این فرش ها با دستگاهی به نام HCPX2 بافته می شود که یکی از به روز ترین و مدرن ترین دستگاه های حال حاض می باشد. این دستگاه قابلیت بافت فرش در دو دسته 8 رنگ و 10 رنگ را داراست.

از دیگر ویژگی های فرش های 1500 شانه می توان به ضد حساسیت بودن الیاف، ضد پرزدهی و همچنین ضد آلرژی برای افرادی که دارای مشکل تنفسی هستند، اشاره کرد.

فرش های 1500شانه در کنار معایب متفاوت، زیبایی و شکوه خاصی را به منزل شما بخشیده و اصالت را به همراه خود به منزل شما می آورد.

فروشگاه فرش کاشان

با خرید از فروشگاه معتبر قالی کاشان می توانید بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به صورت رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید. این فروشگاه اینترنتی با ارائه انواع فرش ها در طرح و رنگ های متفاوت این اجازه را به شما می دهد که فرش دلخواه خود را با هزینه کمتر و مستقیم از کارخانه دریافت کنید.


برچسب ها : فرش 1500 شانه - فرش ارزان - فرش جدید - قالی کاشان- فرش کاشان
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 7101
تعداد نوشته ها : 72
تعداد نظرات : 0
Rss