آرشیو

کارخانه فرش عقیق کاشان در سال 1362 با ثبت “شرکت نگین مشهد فتاح” با ظرفیت تولید 10 هزار متر مربع فرش ماشینی در سال شروع به فعالیت کرد.

این مجموعه با هدف رقابت در بازارهای جهانی از همان ابتدای تاسیس، همواره سعی کرده با خرید به روزترین دستگاه های بافت فرش ماشینی جهان (مانند دستگاه های ساخت کمپانی وندویل بلژیک) و نیز استفاده از بهترین الیاف در تولید فرش، پیشتاز تولید بهترین فرش های ماشینی جهان باشد!

فرش عقیق کاشان نه تنها در بازار داخلی کشورمان جزو برترین و خوشنام ترین برندهای صنعت فرش ماشینی است، بلکه در بازار جهانی نیز همواره خوش درخشیده است و جزو برندهای مطرح در این صنعت در جهان نیز می باشد و فرش های خود را علاوه بر بازارهای کشورهای همجوار ایران به بسیاری از کشورهای اروپایی نیز صادر می کند.

یکی از مهمترین دلایلی که باعث شهرت کارخانه فرش عقیق کاشان شده است، طراحی خاص و چشم نواز و رنگ بندی فوق العاده فرش های تولیدی این کارخانه است. که با مشاهده گالری فرش های کارخانه عقیق کاشان می توانید به صحت این ادعا پی ببرید.

کارخانه فرش عقیق کاشان در طراحی فرش های ماشینی خود ذوق و سلیقه خاص ایرانی را به رخ جهانیان کشانده است و در هم آمیختن هنر اصیل ایرانی با خلاقیت و نوآوری طراحان خوش ذوق خود طرح هایی چشم نواز و زیبا خلق کرده است.

در زیر شما تعدادی از فرش های کارخانه فرش عقیق کاشان را مشاهده می نمایید، برای خرید فرش از کارخانه فرش عقیق کاشان، مجموعه قالی کاشان این امکان را فراهم کرده است که با حذف واسطه های فروش بتوانید فرش های این کارخانه را به ارزان ترین مبلغ ممکن و به قیمت درب کارخانه خریداری کنید.


برچسب ها : فرش کاشان-فرش ماشینی-قالی کاشان-فرش عقیق
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 7089
تعداد نوشته ها : 72
تعداد نظرات : 0
Rss