آرشیو
یکی از فرش هایی که وجود آن برای منزل اهمیت بسیای را دارد فرش آشپزخانه می باشد. فرش آشپزخانه به زیبایی و همچنین پاکیزگی محیط آشپزخانه شما کمک بسیاری را می کند. یکی از مواردی که برای آشپزخانه بسیار مهم است کیفیت فرش می باشد. 
از آنجایی که فرش های آشپزخانه در مقابل رطوبت بالایی قرار دارد باید از الیافی در آن استفاده شود که کیفیت بالایی را در برابر این موارد داشته باشد.
در گذشته برای پوشش آشپزخانه از فرش های زیادی استفاده می شد اما امروزه فرش هایی در حال بافت هستند که مختص به خود فضای آشپزخانه می باشند.
الیاف پلی اوژن یکی از با دوام ترین الیاف مخصوص آشپزخانه بوده که از فرش شما در برابر رفت و آمد، شستشو و رطوبت، حرارت، تابش نور مستقیم خورشید، آلودگی و لکه و... محافظت می کند.
ترجیح ما به عنوان یک کارشناس فرش به شما خرید فرش های تیره رنگ کی باشد. اگر فرش زمینه تیره با دکوراسیون شما هماهنگی دارد فرش زمینه تیره را در اولویت خود قرار دهید. 
چرا که فرش های زمینه تیره وضوح آلودگی و لکه موجود بر فرش را کاهش می دهد. 
نکته دیگر در مورد خرید فرش های آشپزخانه محل قرار دادن آن می باشد. به شما پیشنهاد می شود فرش خود را در مرکز آشپزخانه قرار دهید. تا با کابیت ها و محل شستشوی مکرر ظروف فاصله داشته باشد. به این ترتیب فرش شما کمتر دچار جذب رطوبت شده و مدت زمان بیشتر برای شما کار خواهد کرد.
و در نهایت نکته سوم استفاده از میز ناهار خوری در آشپزخانه می باشد. اگر از میز ناهار خوری در آشپزخانه استفاده می کنید لازم است میز را بر روی فرش قرار دهید. به صورتی که هنگام نشستن روی صندلی پاهای مخاطب بر روی فرش قرار بگیرد و حس خوبی به او القا شود.
فرش های ماشینی با  الیاف پلی اوژن در میزان شانه و تراکم استانداردی بافته می شود. این محصولات 700 شانه با تراکم 2550 می باشد. 
توجه داشته باشید این فرش ها از لحاظ بافت همانند فرش 700 شانه واقعی می مانند. اما الیاف پلی اوژن به کار رفته در فرش های آشپزخانه ظاهر فرش های 1200 و 1500 شانه را دارند. زیرا ارتفاع خواب فرش کم بوده و زمینه فرش بسیار فشرده می باشد.
فرش های آشپزخانه در طرح های متنوعی همچون فرش معروف ادویه جات،طرح سبزیجات،طرح میوه و ... بافته می شوند. شما می توانید تمام این محصولات را در سایت اینترنتی قالی کاشان ملاحظه فرموده و از محصولات متنوع این مجموعه استفاده کنید.

خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان

برای خرید یک فرش با کیفیت با ضمانت نامه کیفیت قالی کاشان پیشنهادی عالی برای شما می باشد. در قالی کاشان فرش ماشینی بسیار ارزان قیمت می باشد. چرا که قیمت های آن همانند قیمت خرید مستقیم از درب کارخانه می باشد. یکی دیگر از مزیت های فروشگاه اینترنتی قالی کاشان ارسال رایگان فرش به سراسر ایران نیز می باشد.
برچسب ها : فرش کاشان-قالی کاشان-فرش ماشینی-فرش 700 شانه-فرش آشپزخانه
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 8106
تعداد نوشته ها : 76
تعداد نظرات : 0
Rss