آرشیو
فرش شگی یا پرزبلند یکی از زیبا ترین فرش های ماشینی تولید شده تا به کنون می باشد. این فرش به دلیل الیاف بلند خود بسیار لطیف بوده و همین لطافت نظر افراد زیادی را به خود جلب کرده است. بسیاری از افراد مایلند به هنگام راه رفتن بر روی فرش حس خوبی به آن ها منتقل شود. به همین دلیل فرش های شگی گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. در ادامه با فرش های شگی بیشتر آشنا خواهیم شد.

فرش شگی چیست؟!

فرش های شگی تفاوت ظاهری زیادی با فرش های ماشینی دیگر دارد. فرش ماشینی هرچه دارای شانه و تراکم بالاتری باشد سطح فرش فشرده تر خواهد بود. اما فرش شگی به دلیل تراکم پایین وپرز های بلند آن باعث شده تا الیاف فرش بسیار واضح دیده شود.
فرش های شگی برای مکان هایی همچون اتاق خواب، سالن نشیمن، و در گاهی اوقات متناسب با فضا و سبک دکوراسیون در سالن پذیرایی نیز استفاده می شود. فرش شگی تنوع بالایی را دارد. و در دو نوع ساده و سه بعدی بافته می شود. در این میان فرش های شگی ساده و فلوکاتی نیز بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است. در فرش های فلوکاتی از تراکم بالاتری استفاده شده و درون فرش بسیار پر تر دیده می شود. و فضای خالی نقش کمتری را دارد. نا گفته نماند که الیاف در فرش شگی فلوکاتی نیز یک دست بوده و طول عمر بالاتری را دارند.
اما فرش های شگی ساده سطح کوتاه و بلندی داشته و تمام الیاف یک دست نمی باشند. همچنین قیمت آن کمی مناسب تر از فرش های شگی فلوکاتی است. 
در صنعت فرش ماشینی از تنوع بالایی برای طراحی و بافت نقش فرش استفاده می شود. مانند طرح سه بعدی که تصویرش را در ابتدای مقاله ملاحظه میفرمایید. 
هر یک از این طرح ها برای دکوراسیون مختص به خودش بسیار شیک می باشد.برای مثال در دکوراسیون های فانتزی و مدرن از فرش های شگی ساده نیز مانند رنگ سفید یا مشکی استفاده می شود. زیرا این دو رنگ خنثی بوده و با تمام دکوراسیون ها نیز ست می شود. همچنین یکی دیگر از رنگ های پرفروش در فرش شگی، طیف قرمز و طوسی می باشد. که برای اتاق خواب نیز مناسب خواهد بود. اگر مایل نیستید تمام فضای اتاق خواب خود را با فرش شگی بپوشانید می توانید این فرش را در ابعاد کوچک تری سفارش داده و در اتاق تخت خواب خود از آن استفاده کنید. چرا که هنگام پایین آمدن از تخت و پا گذاشتن روی فرش حس خوبی را به مخاطب انتقال می دهد.
برای خرید فرش های شگی راه های زیادی وجود دارد. شما می توانید از طریق فروشگاه های فرش در سطح شهر خود به راحتی به این محصولات دسترسی پیدا کنید. اما در فروشگاه اینترنتی قالی کاشان تنوع این محصولات به دلیل فروش بالا بسیار زیاد بوده و شما می توانید با توجه به ابعادی که لازم دارید این محصول را از درب کارخانه در رنگ بندی های متفاوت سفارش دهید.

خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان

همان طور که توضیح داده شد فروشگاه قالی کاشان یکی از برترین فروشگاه های فروش فرش ماشینی می باشد.  در این فروشگاه تمام محصولات فرش ماشینی در سایز های استاندارد و غیر استاندارد نیز قابل سفارش می باشد. همچنین ارسال فرش در قالی کاشان به سراسر ایران به صورت رایگان بوده و قیمت فرش بر اساس درب کارخانه برای مشتریان گرامی محاسبه می گردد.
برچسب ها : فرش کاشان-قالی کاشان-فرش شگی-فرش پرزبلند-فرش لطیف-فرش مناسب اتاق خواب-فرش فانتزی و مدرن
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 8094
تعداد نوشته ها : 76
تعداد نظرات : 0
Rss