آرشیو

یکی از دغدغه های اصلی در هر خانواده ای داشتن یک دکوراسیون مدرن و امروزی می باشد. که این مسئله دارای قوانین خاصی می باشد. فرش یکی از اصول مهمی است که در زیبایی خانه نقش بسیار مهمی را دارد. به دلیل قیمت بالای فرش های دستباف امروزه افراد به خرید فرش ماشینی باکیفیت روی آورده اند. به همین منظور ما در تلاش هستیم تا اصول یک دکوراسیون بی نظیر را به شما آموزش بدهیم. برای آشنایی با این موضوع با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

* 2نکته اصلی تغییر دکوراسیون:

الف) ابتدا شما باید در نظر بگیرید که به چه نوع دکوراسیونی علاقه دارید. برای دیدن نمونه های بیشتر میتوانید به مجلات، سایت های دکوراسیون داخلی و... نگاهی بیاندازید و از این طریق فضای مورد پسندتان را انتخاب کنید.

ب) بعد از انتخاب فضای مورد نظر، به احتمال زیاد شما با قیمت بالای وسایل لوکس روبه رو می شوید که میتوانید با خرید نمونه مشابه آن که قیمت ارزان تری نسبت به مجلات و سایت ها دارد و یا با خرید از فروشگاه های وسایل دسته دوم ، وسیله دلخواهتان را تهیه کنید.

فضای خانه را شلوغ نکنید:

فضای شلوغ خانه، از مدرن بودن آن جلوگیری میکند. در چیدمان خانه های امروزی از وسایل کمتری در دکوراسیون استفاده شده.نگاهی به خانه خود بیاندازید و ببینید کدام یک از وسایل منزلتان اضافی است و سپس با حذف آن فضای خانه را بازتر کنید. فضای شلوغ مانع زیبا به نظر رسیدن منزلتان می شود.

مبلمان و پرده:

با خرید مبل ارزان و یا تعمیر مبل های قدیمی میتوانیم فضای خانه را به طور چشمگیری تغییر بدهیم. حتی با خرید یا درست کردن انواع کوسن ها در اندازه های گوناگون و با طرح های خلاقانه و زیبا این تغییر را دوبرابر کنیم.

پرده جز مهمی از هر خانه است. پرده هایی که ابریشم، کتان و ... در آنها بکار رفته، میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای منزل شما باشد. شما با انتخاب رنگ های مختلف پرده، میتوانید این زیبایی را در خانه خود به وجود آورده و به عنوان سایه بان از آن استفاده کنید.

کفپوش:

تنوع کفپوش ها در دکوراسیون داخلی بسیار زیاد است.زمین بیشترین فضا را در خانه دارد پس با یک تغییر کوچک، فضای خانه بسیار عوض می شود.یک انتخاب هوشمندانه در طرح و رنگ کفپوش جلوه بسیار زیبایی را به محیط میبخشد.

فرش یک اثر هنرمندانه پر هزینه می باشد. از گذشته تا به امروز کفپوش فرش برای مردم در اولویت بوده است. از آنجایی که فرش های دستباف و همچنین فرش کلاسیک با شانه و تراکم بالا دارای قیمت بالایی است، خیلی از افراد شرایط خرید آن را ندارند.

اما امروزه فرش های متنوع زیادی وارد بازار شده است که قیمت های گوناگونی دارد. فرش هایی همچون مدرن و فانتزی، فرش شگی یا پرزبلند، گلیم فرش ها و تعدادی نمونه دیگر انتخاب به صرفه ای در زمینه کفپوش سالن پذیرایی و اتاق خواب می باشد. تنوع در این طرح ها بالا بوده و شما می توانید یک انتخاب ارزان و همچنین زیبا داشته باشید.

خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان

یکی از مراحل خرید یک فرش زیبا فروشگاه اینترنتی قالی کاشان می باشد. در فروشگاه قالی کاشان تنوع در طرح و رنگ بسیار بالا بوده و استقبال زیادی از این فروشگاه می شود. در قالی کاشان ارسال فرش ماشینی به تمام نقاط ایران به صورت رایگان بوده و قیمت آن بر اساس قیمت درب کارخانه محاسبه می شود. با ثثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی قالی کاشان یک خرید باکیفیت و همچنین زیبا را تجربه کنید.

برچسب ها : فرش کاشان-قالی کاشان-فرش ماشینی-فرش زیبا-فرش باکیفیت-فرش ارزان-فرش جدید-فرش در دکوراسیون
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 7093
تعداد نوشته ها : 72
تعداد نظرات : 0
Rss